We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Tafelmusik (das Vorgericht)

by Necrocock

/
1.
Mdlé snídání Sto souloží v chrámu božím. Srdce mroží do úst vložím. Tucet laní sníme s paní. Z údů sání, pyj klokaní. Tvůj žhavý klín já cukrovím A ovocem ti obložím. V horku spaní, játra vraní. Žluč vorvaní, mdlé snídání. S močí ranní mojí paní Začíná zas hodování.
2.
Polévka májového jitra Má lžíce není umytá A proč prasátka nejsou ještě u koryta. Proč polívka není nalitá A proč jseš tak divná a něčím politá. Proč zahrádka není dorytá A proč bedna s poklady není ukrytá. Jó jen se najez do syta Já pak budu připravená a celá umytá. Pohlceni kulinární kreací Kosti, škeble vně kutánku chrastí. Propadáme do lyrických oblastí Zaplaveni nesmírnou slastí.
3.
Sala Terrena 06:08
Sala Terrena Sala terrena, celá najedená. Plná fontána, krví naplněná. Trojská Helena, před chvílí unesená. Slepí Homéra, zpitá a oběšená. Božská Diana, zpitá a znásilněná. Krásná tiára, za rána ukradená. Už bdí Selena, celá ukojená. Střílí jelena a kvílí přejedená. Už spí Léda, labuť je vykrvená. Plní jím páva, krev je osolená.

about

The soundtrack, written especially for Necrocookbook, released by Metalgate label. This music is meant to be listened to during opulent feasts, where dishes cooked according to recipes from this wondrous, wonderful necrocookbook are served. This mini-album is a precursor to the big album that will soon follow.

credits

released August 3, 2022

license

all rights reserved

tags

about

Necrocock Prague, Czechia

Tom Necrocock is a music composer making music in his Gummi Studio Y secluded among the rocks near the Prague City center. His strongest aspect is an atmosphere - he can empathize with the storyline and compose the music with a strong atmosphere for any situation or theme.

For CDs,T-shirts and other merch, go to: www.necrocockworld.com
... more

contact / help

Contact Necrocock

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Necrocock, you may also like: